Uitslagen 2020

Uitslagen Abcoude – Amsterdam 11 oktober 2020

Het verenigingsklassement is dit jaar gewonnen door Nereus en RIC met ieder 15 punten, gevolgd door Willem III en De Amstel met ieder 5,5 punt.

#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Heren C4*De AmstelJohan de Haan
Hans Vendrig
Jan Pieter Jansze
Erik Kraak
St: n.t.b.
Boot: n.t.b.
04712
2Heren C4*RICRemo Huigsloot
Hans Verwijs
Thomas Kronenberg
Stijn van der Wiel
St: Piet van der Kar
Boot: Methusalem
04929
3Heren C4*De Hoop (mixed)Paula de Jonge
JanToon de Jonge
Joan Esveld
Peter van Dalen
St: Monique Middeldorp
Boot: J.H. Swartenhondt
05317
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Heren C4+NereusMick van Banning
Ted de Kruijk
Sam Geurst
Marijn Kox
St: Robin di Mascio
Boot: n.t.b.
04313
2Heren C4+RIC 1Sjoerd Ritsma
Elias de Korte
Micha van Overbeek
Mark Neijmeijer
St: n.t.b.
Boot: Zegevier
0443
3Heren C4+TritonQuentin Mente
Pim van der Zwan
Daan van Brussel
Joost Volbeda
St: Hesther Osse
Boot: n.t.b. (Willem III)
04551
4Heren C4+Skøll 1Connor van Rooij
Stijn Nouws
Jannik Faierson
Pim Stokkel
St: Eva Venmans
Boot: n.t.b.
0464
5Heren C4+De HoopBoudewijn Bisschop
Lodi Mast
Tancrède Fulop
Donald Kreiken
St: Quinten Lykles
Boot: n.t.b.
04617
6Heren C4+Skøll 2Stijn Zelhorst
Bruce Fair
Jasper Kuipers
Rik Stokvis
St: Anna Mayer
Boot: n.t.b.
0476
7Heren C4+De MaasMerwijn Ligtenberg
Selwyn Moons
Wesley van Breda
Michiel van der Horst
St: Kimberly Jonkman
Boot: n.t.b. (Skøll)
04747
8Heren C4+Skøll 3Bram Griffioen
Max Bramer
Julius Paradijs
Thyme Koudijs
St: Laura Koppe
Boot: n.t.b.
0487
9Heren C4+ 
RIC 2
Robin Witteveen
Walter Kloos
Roelof Heij
Bas Pedroli
St: n.t.b.
Boot: Stroomversnelling
0526
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Dames C4*Willem III/
Amstel
Lotte Pronk
Tessa Zwolle
Anita Meiland
Marina van Holst
St: Lotte Vedel
Boot: Gein
04619
2Dames C4*Willem III 2Cindy Rip
Margriet Lantink
Tessa Knaven
Marije Roozendaal
St: Marita Kipperman
Boot: Amstel
04624
3Dames C4*SkøllFleur Bleeker
Isabel van Vollenhoven
Floor van den Heuvel
Celine Kohn
St: Iris Bolleurs
Boot: n.t.b.
04749
4Dames C4*NereusCharlotte Russel
Jet Zandbergen
Robin van Sallandt
Lissa de Jong
St: Isabelle Brakenhoff
Boot: n.t.b.
04849
5Dames C4*RIC 1Mirjam van Klink
Geke Uninge
Carla Weber
Marit Wolffenbuttel
St: Edith Koot
Boot: Krasse Knarren
05047
6Dames C4*RIC 2Marielle van der Vlies
Paulien Zeinstra
Janneke Baede
Moniek van der Kaaden
St: Gisela Herböck
Boot: Meneer vAart
0519
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1M18 C4*De HoopJuliette Potjer
Carlijn Breure
Frédérique van der Linden
Doortje de Groot
St: Olga Mommersteeg
Boot: n.t.b.
05632
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Dames C4+Nereus 1Jordan Cole-Hossain
Louise Bowyer
Yumiko van Diest
Marijn Wolters
St: Abe Bosma
Boot: n.t.b.
04626
2Dames C4+Nereus 3Kirsten Wielaard
To Wiersma
Emma Paagman
Anne Kooijenga
St: Bente Abma
Boot: n.t.b.
04812
3Dames C4+Skøll 1Klara Gmeinbauer
Iris Peters
Gaia Evers
Renske van Druten
St: Valentine Gu
Boot: n.t.b.
04830
4Dames C4+Nereus 2Maria Groenewoud
Cindy Pronk
Julia Ijlstra
Sophie Blokland
St: Valletta Bijlsma
Boot: n.t.b.
0494
5Dames C4+Skøll 2Anneloes Grimbergen
Isabelle Haak
Amber Breed
Duifje van Oostrom
St: Cerise Kooijman
Boot: n.t.b.
04943
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Heren C2*RICMarcel Vervloet
Johan Rozestraten
St: Geertje van Gulik
Boot: Ait Vedan
05149
2Heren C2*De Hoop/
DDS (C2x)
Rob Wijsbek
Russell Kerkhoven
St: n.t.b.
Boot: Marnix van St Allegonde
0529
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1J18 C2*De HoopZeno Gautier
Merijn de Clerq Zubli
St: Sebbe Forma
Boot: n.t.b.
0596
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Mixed C2+SkøllSebastiaan Barneveld
Eline in 't Veld
St: Lara Overwater
Boot: n.t.b.
05632
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Dames C2*RICJeanne Stockmann
Ellen Maas
St: Nora Izeboud
Boot: Kapitein T
05359
2Dames C2*SkøllMara Cerfontain
Michelle Straver
St: Aimée Molenaar
Boot: n.t.b.
05854
#CategorieVerenigingRoeierBootuurminsec
1J18 C1xDe HoopReijer ter LaakBoot: n.t.b.05322
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1M18 C2*RIC 1Anna Hin
Ruth Sepers
St: Fleur Stevenaar
Boot: Macht Toont
0552
2M18 C2*RIC 2Lucia Folkers
Lola van 't Loo
St: Sarah Nordemann
Boot: It Giet Oan
05516
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Heren 2-pers.
rolbankenwherry
Die Leythe/
Skylla
John Zelhorst
Ton van der Wouden
St: Silva Kluitenberg
Boot: Moppie
05747
2Heren 2-pers.
rolbankenwherry
KNZ&RVMichiel Poulie
Henk Wismeijer
St: Marja Breunese
Boot: Jade
05950
#CategorieVerenigingRoeiersStuur/
Boot
uurminsec
1Mixed 2-pers.
rolbankenwherry
RICRoel van der Steen
Maartje Wakker
St: Nikki Mulder
Boot: Maarten
05419
2Mixed 2-pers.
rolbankenwherry
De HoopLiza Lausberg
Marc Lausberg
St: Astrid Lausberg-Visser
Boot: n.t.b.
1337
#CategorieVerenigingRoeierStuur/
Boot
uurminsec
1Heren 1-pers.
rolbankenwherry
De HoopKristan GoetingSt: Sabine Visser
Boot: Sier de liefde
11624

In 2020 werd een afwijkend traject gevaren: Amsterdam — Ouderkerk (keerboei) — Amsterdam.